Direct contact: snel en gemakkelijk

Bel of mail rechtstreeks met onze specialisten

  

Neem rechtstreeks contact met onze specialisten

Wij begrijpen dat elke toepassing anders is en dat elk project een nieuwe uitdaging is. Daarom staan onze productspecialisten voor jou klaar met persoonlijk advies en diepgaande productkennis. Kies hieronder welke van onze specialisten je nodig hebt en neem direct contact op.

  • Industriële kunststoffen

T +32 (0)3 829 27 50
E plastics@eriks.be

  • Rubber

T +32 (0)3 829 27 10
E rubber@eriks.be

  • Oliekeerringen

T +32 (0)3 829 27 10
E seals@eriks.be

  • Mechanische dichtingen

T +32 (0)3 829 27 10
E seals@eriks.be

  • O-ringen

T +32 (0)3 829 27 10
orings@eriks.be

  • Flensafdichtingen

T +32 0)3 210 91 10
E flangegaskets@eriks.be

  • Gereedschappen, onderhoudsproducten en veiligheid

T +32 (0)14 34 64 34
E tools@eriks.be

  • Lagers en mechanische aandrijftechniek

T +32 (0)14 33 62 60
E powertransmissions@eriks.be

  • Motoren, reductoren en frequentiesturingen

T +32 (0)56 41 47 65
E mgd@eriks.be

  • Pneumatiek

T +32 (0)14 34 64 60
E pneumatiek@eriks.be

  • Slangen en toebehoren

T +32 (0)2 524 10 22
E hoses@eriks.be

  • Hydrauliek

T +32 (0)2 524 10 22
E hydrauliek@eriks.be

  • Afsluiters en instrumentatie

T +32 (0)3 829 28 20
E valves@eriks.be

  • Kunststofleidingsystemen

T +32 (0)3 829 28 20
E plasticpipesystems@eriks.be

Overzicht ERIKS vestigingen in België-Luxemburg

Voor al je commerciële en administratieve vragen kan je ook terecht bij een ERIKS vestiging

Antwerpen-Haven

Nieuwelandenweg 32
2030 Antwerpen-Haven
T +32 3 545 97 50
antwerpen@eriks.be

Asse

Z.5 Mollem 191
1730 Asse
T +32 (0)2 524 10 22
asse@eriks.be

Hoboken

Boombekelaan 3
2660 Hoboken
T +32 (0)3 829 26 11
hoboken@eriks.be

Jumet

Allée Centrale 8
Zoning Industriel
6040 Jumet
T +32 71 91 50 00
wallonie@eriks.be

Luxembourg

Zone Industrielle Um Woeller 11
4410 Soleuvre
Luxembourg
T +352 400 605
luxembourg@eriks.lu

Mol

Nijverheidsstraat 13
Industrieterrein II
2400 Mol
T +32 14 34 64 34
mol@eriks.be
 

Moorsele

Muizelstraat 8
8560 Moorsele
T +32 51 25 29 00
moorsele@eriks.be

Zoek en filter op locaties

      Heb je een algemene vraag? Vul dan onderstaand formulier in en wij nemen zo snel mogelijk contact met jou op.

      24/7 bereikbaar voor noodservice

      ERIKS is 24 uur per dag, 365 dagen per jaar bereikbaar voor noodservice.
      Bij kritieke momenten , bijvoorbeeld stilstand van jouw machines, garanderen onze spoedprocedures een snelle levering.
      Zo beperken we jouw stilstand tot een minimum.

      Ons 24-uurs nummer buiten kantoortijden: T +32 14 34 64 39

      We helpen je graag verder

      Ben je op zoek naar gespecialiseerde productkennis?

      Onze productspecialisten staan voor jou klaar met persoonlijk advies en diepgaande productkennis.

      Direct een product bestellen?

      Dat kan eenvoudig in onze webshop.

      Commerciële of administratieve vragen?

      ERIKS beschikt over verschillende vestigingen waar je terecht kan voor jouw commerciële en administratieve vragen.